Parkingas

INSTRUKCIJA:

1. Norėdami patekti į Aikštelę paskambinkite tel. numeriu, nurodytu ant įvažiavimo užtvaro. Skambinant nurodytu numeriu reikia palaukti pirmojo šaukimo signalo ir tuomet baigti skambinimo procesą. Identifikavus Jūsų telefono numerį užtvaras bus pakeltas automatiškai. Skambindami nurodytu numeriu patvirtinate, kad esate susipažinęs su transporto priemonių stovėjimo Akcinės bendrovės „Skraja“ transporto priemonių stovėjimo aikštelės taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis bei sutinkate Aikštelės taisyklėse nustatyta tvarka ir tarifais sumokėti už transporto priemonės stovėjimą. Įvažiavus į Aikštelę SMS žinute Jums bus pateikta informacija dėl stovėjimo Aikštelėje tarifų bei atsiskaitymo formos.
2. Likus 15 minučių iki nemokamo transporto priemonės stovėjimo Aikštelėje laiko pabaigos, SMS žinute būsite informuotas, kad nemokamo stovėjimo laikas baigiasi ir už transporto priemonės stovėjimą bus skaičiuojamas mokestis. Klientai iš užsienio, norėdami išvažiuoti iš Aikštelės, privalo paskambinti tel. numeriu, nurodytu ant išvažiavimo užtvaro ir jiems SMS žinute bus atsiųsta instrukcija dėl atsiskaitymo. Skambinant nurodytu numeriu reikia palaukti pirmojo šaukimo signalo ir tuomet baigti skambinimo procesą.
3. Jeigu iš Aikštelės išvažiuojate nepasibaigus nemokamo stovėjimo laikui, privažiavus prie užtvaro eParkingo sistema identifikuos informaciją apie Jūsų transporto priemonės stovėjimo laikotarpį ir užtvaras bus pakeltas automatiškai.
4. Jeigu viršijote nemokamo transporto priemonės stovėjimo Aikštelėje laiką, privažiavus prie užtvaro eParkingo sistema identifikuos informaciją apie Jūsų transporto priemonės stovėjimo laikotarpį, nuskaitys atitinkamą mokesčio sumą iš išankstinio mobiliojo telefono apmokėjimo kortelės sąskaitos (mobiliojo telefono operatoriaus abonentui atitinkama suma bus įtraukta į abonento sąskaitą) ir užtvaras bus pakeltas automatiškai. SMS žinute būsite informuotas dėl nuskaitytos sumos už transporto priemonės stovėjimą Aikštelėje.
5. Tuo atveju, jeigu Jūsų sąskaitoje nepakanka lėšų apmokėjimui arba viršijote operatoriaus sistemos sąskaitos limitą, SMS žinute Jums bus pateikta informacija dėl atsiskaitymo sutrikimo priežasties bei nurodomas SMS mokėjimų operatoriaus telefono numeris.
6. Tuo atveju, jeigu išvažiuojant dėl techninių kliūčių eParkingo sistema negali identifikuoti Jūsų transporto priemonės ir užtvaras nepakeliamas automatiškai, paskambinkite tel. numeriu, nurodytu ant išvažiavimo užtvaro. Skambinant nurodytu numeriu reikia palaukti pirmojo šaukimo signalo ir tuomet baigti skambinimo procesą. Identifikavus Jūsų telefono numerį užtvaras bus pakeltas automatiškai.

Skambinant visais nurodytais numeriais reikia sulaukti šaukimo ir pokalbio atmetimo signalo, tuomet baigti skambinimo procesą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”